Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: http://lianosgalerija.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Norime pranešti, kad nerenkame jokių asmeninių duomenų apie lankytojus. Saugome tik duomenys, kuriuos  savo paskiroje pateikia registruoti vartotojai. Jūsų pateikti duomenys(elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė ir t.t) nebus perduodami kitiems tretiesiems asmenims. Jūsų duomenys naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai vykdyti internetinę prekybą, autorizuoti klientą, pristatyti užsakytas prekes.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jokiaias asmeniniais duomenimis su nieko nesidaliname.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas  yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Pirkėjų užsąkymo duomenys  saugojami 1 metus.

Jūsų teisės

Jei  kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti  duomenų panaikinimo. Kadangi užsąkymo duomenys rivalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams,tai juos  saugome tik 1 metus  laiko.