D.U.K

1. Prekių pristatymas Lietuvoje

Prekes  Lietuvoje pristato AB „Lietuvos paštas“. Prekės siunčiamos Registruotu paštu. Surinkimas prekių užtrunka  1-2 dienas.  Užsąkymo pristatymo terminas 3-5 darbo dienos Prekės siunčiamos po sąskaitos  apmokėjimo.

Pristatymo kaina Lietuvoje nepriklauso nuo svorio ir yra-  1.30 €

Naujena.

Atsižvelgiant į pirkėjų norus teikiame siuntimą siuntinių Omniva paštomatu.

Pirkėjams norintiems gauti siuntinį Omniva paštomatu reikia nusipirkti papildomą paslaugą: siuntimas paštomatu, pristatymo adresas:nurodyti savo paštomato adresą.

 

2. Prekių pristatymas užsienyje

Prekes siunčiame į bet kurią pasaulio šalį Registruotu  paštu. Užsąkymą užsienyje pristato gavėjo šalies pagrindinis pašto paslaugų teikėjas. Pasirinktų prekių siuntos gavimas, siunčiant prekes registruota siunta, ES šalyse gali užtrukti 5 – 20 darbo dienas, o  į kitas šalis 20-60 dienų .Prekės siunčiamos po sąskaitos  apmokėjimo.

Pristatymo kaina į užsienio šalis  nepriklauso nuo svorio ir yra – 6.00 €

 

3. Užsakymai

Išsiuntę Jūsų užsakymą, apie tai informuosime žinute, kurioje rasite savo siuntos registracijos numerį, ir galėsite stebėti siuntos kelionę.

Atskirais  atvėjais siuntos  gali vėluoti dėl nenumatytų  aplinkybių.

Dėmesio! Užsakymai pradedami vykdyti tik gavus apmokėjimą.

 

4. Perspėjimas

Perspėjame, kad prekės spalvinė gama gali neatitikti realybėje dėl monitorių,programų …skirtingos  spalvinės gamos.

 

5. Prekių gražinimas

Mes neatsakome už klientų monitorių nevienodus spalvinius nustatymus. Prekių spalvos internetinės parduotuvės nuotraukose su prekėmis realybėje gali skirtis. Prekes galima grąžinti ne vėliau nei 14 dienų nuo jų įsigijimo.Prekių gražinimo išlaidas privalo padengti pirkėjas, išskyrus atvėjus,kai gražinamos prekės nekokybiškos ar klaidingai sukomplektuotos dėl mūsų kaltės.  Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Prekes  galima grąžinti ,parašius į el. paštą: fioklina.liana@gmail.com

 

6. Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: http://lianosgalerija.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Norime pranešti, kad nerenkame jokių asmeninių duomenų apie lankytojus. Saugome tik duomenys, kuriuos  savo paskiroje pateikia registruoti vartotojai. Jūsų pateikti duomenys(elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė ir t.t) nebus perduodami kitiems tretiesiems asmenims. Jūsų duomenys naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai vykdyti internetinę prekybą, autorizuoti klientą, pristatyti užsakytas prekes.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jokiaias asmeniniais duomenimis su nieko nesidaliname.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas  yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Pirkėjų užsąkymo duomenys  saugojami 1 metus.

Jūsų teisės

Jei  kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti  duomenų panaikinimo. Kadangi užsąkymo duomenys rivalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams,tai juos  saugome tik 1 metus  laiko.

 

7. Teisė į gaminius

Kopijuoti, atgaminti ir platinti bet kurią informaciją be raštiško sutikimo griežtai draudžiama.

Autorių teisės ginamos Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta tvarka

 

8. Individualus užsakymai

Taip pat priimami  individualūs užsąkymai. Kreiptis  asmenine žinute:  fioklina.liana@gmail.com

 

9. Informacija apie pardavėją

Liana Fioklina

Sąskaita apmokėjimui:

Bankas SEB – LT257044060007685443

Bankas Paysera  -LT833500010002487947

Individuali veikla pagal pažymą Nr. 721466

El. paštas: fioklina.liana@gmail.com